KK Osječki Sokol

Competitions
Dječaci 2007 U-13 2019/20 BRAVO, Dječaci ALPHA 2006+ 2018/19, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO van konkurencije, Kadeti istok kup regija van konkurencije 2017/18
Sezone
2017/18, 2018/19
Početna

KK Osječki Sokol STRIJELCI

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek507365142313-12852-1438315287439572872
2KK Borovo Vukovar551262289230-25832-313440536824-2419813
3KK Belišće359204155182-13022-2522581203582223563
4KK Županja328114214102-18012-341715421901-4747442
5KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek507365142310-12855-1438315287439572872
2KK Borovo Vukovar551262289224-25738-323440536824-2419813
3KK Belišće359204155178-12826-2722581203582223563
4KK Županja328114214102-17812-361715421901-4747442
5KK Beli Manastir1735212147-1065-15844711961-3514225
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386