KK Beli Manastir

Competitions
3. muška liga ISTOK, 3. muška liga ISTOK 2018/19, 3. muška liga ISTOK 2019/20, 3.MLI 21/22, 3.MLI doigravanje 18/19, b-1 iSTOK 2016/17 van konkurencije, Dječaci 2005+ BRAVO, Dječaci 2005+ BRAVO - Van konkurencije, Kadeti istok kup regija van konkurencije 2017/18, KKR 2018/19 Van konkurencije, Pretkadeti Alpha 2018/19 van konkurencije, Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO, U-15 21/22 CHARLIE, U-15 Kup regija 21/22 8-13 mjesto, U-19 22/23
Sezone
2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2021/22, 2022/23
Početna

KK Beli Manastir STRIJELCI

IgračKoševiUtakmiceProsijek

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Mladost vk141227-05-282762919826
2KK Strmac141046-14-379767112624
3KK Valpovo14955-24-390674316322
4KK Beli Manastir14774-33-4864886-2221
5KK Slavonski Brod 194614776-11-66335973620
6KK Našice14685-21-6694815-12120
7KK Olimp Inspekt-ing14593-42-5631731-10018
8KA Osijek140140-70-70280-2800

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek507365142310-12855-1438315287439572872
2KK Borovo Vukovar551262289224-25738-323440536824-2419813
3KK Belišće359204155178-12826-2722581203582223563
4KK Županja328114214102-17812-361715421901-4747442
5KK Beli Manastir1735212147-1065-15844711961-3514225
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: